BETON RACE je série závodů poskládaných tak, aby měli možnost se s nimi seznámit a úspěšně je dokončit účastníci zatím sportem nepolíbení, ale i opravdu zdatní závodníci. Možná vám občas na trati ztuhnou svaly, ale NA BETON si to užijete!

Připravili jsme pro vás 5 různých variant závodů, na kterých vás v cíli čeká krom jiného i originální funkční tričko a medaile.

Basic 6km + a 25+ překážek

První stupeň závodu je koncipován tak, aby se na něm profíci rozhodně nenudili a začátečníky nadchl natolik, že budou chtít zdolat i další stupně, u kterých se nejen bude prodlužovat délka trati a její profilová náročnost, ale také přibydou další a někdy i náročnější překážky.

Je to nejjednodušší ze všech našich závodů, kde je volen méně náročný profil trati, která ovšem bude o to více různorodá (voda, písek, bahno, zpevněné a nezpevněné povrchy…).

Error 19km + a překážek nepočítaně

Nejdelší závod celé série, který prověří nejen vaši fyzickou stránku, ale i duševní odolnost. Je kombinací dlouhého a náročnějšího terénu s větším množstvím překážek.

Terror 4km +

Jedná se o extrémně náročné speciální typy závodů, které jsou kratší vzdálenosti, ale zaměřeny především na extrémní podmínky s opravdu velkým důrazem na využití např. sněhu, bahna, štěrku… Tyto nejen že pomůžeme vytvořit, ale budou dány již samotnou lokalitou (lomy, motokrosové trati, lyžařská střediska...).

Original 12km + a 30+ překážek

Závod, který je zasazen do krásné přírody s velmi členitým terénem, bohatě využívající přírodní překážky. Pro zdárné dokončení je již zapotřebí alespoň minimální fyzická průprava.

Night noční verze závodu Basic

Pozor! BETON RACE má vždy něco navíc. Máte strach, že nepřekonáte překážky nebo se bojíte velkého množství trestů za jejich nesplnění? Chcete si užít závod společně s vašimi dětmi od 10 ti let? Máte jedinečnou možnost – při každém závodě Basic je pro vás připravena H  O  B  B  Y vlna, kde neběžíte na čas a při nesplnění překážky je plnění trestu dobrovolné. Za poloviční startovné na vás bude v cíli čekat upomínková medaile. A příště už beze strachu NA BETON poběžíte se vším všudy.

Zdá se vám, že vaše ratolest, která ještě nedosáhla 15-ti let věku, má na to běžet pod vaším dohledem trať pro dospělé? Ta možnost tu je i u ostatních variant závodů – po domluvě (pište na registrace@betonrace.cz).


Pro rok 2019 jsme připravili dva závody:Basic 6km + a 25 + překážek 25. května 2019, Zábřeh

Registrace ukončena

Startovné 890,- včetně trička listopad – prosinec 18, leden 19
990,- včetně trička únor – duben 19
990,- bez trička květen 19
Sleva 10% pro členy IZS, AČR a dobrovolné dárce krve (min. 20 odběrů)
Na místě + 100,- příplatek
Profi vlna + 50,- příplatek
H O B B Y vlna* 440,- listopad – prosinec 18, leden 19
490,- únor – květen 19
540,- na místě

*) bez měření času, bez trička, s památeční medailíOriginal 12km + a 30 + překážek 14. září 2019, Zábřeh - Račice

Registrace ukončena

Startovné 1090,- včetně trička listopad – prosinec 18, leden - březen 19
1290,- včetně trička duben – 11.srpna 19
1290,- bez trička 12.srpna - září 19
Sleva 10% pro členy IZS, AČR a dobrovolné dárce krve (min. 20 odběrů)
Na místě + 100,- příplatek
Profi vlna + 50,- příplatek

JSI TVRDŠÍ, NEŽ SI MYSLÍŠ!