Proč právě BETON RACE

Nechtěli jsme se odkazovat na minulost, epické činy nebo hrdinné bojovníky. Celý závod děláme nově a jinak. A proto název BETON RACE přišel úplně hned na první dobrou.

Beton je extrémně tvrdý a odolný, stejně jako musíte být vy. Když je něco na 100%, tak je to na BETON. A protože musíte být ve formě, tak se všude objevuje tvar formy na BETON. Z BETONU jsou jedny z největších, nejpevnějších a nejúžasnějších věcí: největší mosty, nejpevnější přehrady, nejvyšší mrakodrapy… A všechny tyto věci jsou překrásné ve své monumentálnosti. Stejně jako bychom chtěli být pro vás my.

Jo a taky obrovská dřina při získávání surovin na BETON: kámen, písek, cement. Myslíte, že ještě chybí voda? Ne, té bude dost u nás.

A navíc – nezní to dobře? :-)

Třeba:

 est
 ver
 rail
 bstacle
 o limit

Proč vznikl BETON RACE

Protože jsme několik let aktivními závodníky v OCR (obstacle course racing) a podíleli jsme se i na chodu, přípravách a pomoci největšího OCR závodu nejen v ČR, měli jsme možnost vidět tyto závody z více úhlů. Přestože i přes nespornou námahu uspořádat takové závody a jejich finanční náročnost (a to víme na BETON), jsme chtěli dokázat, že to jde za jiné ceny a se vším servisem.

Chceme, aby pro vás byl závod náročný, ale zároveň i cenově dostupný. A to ať přijedete jako jednotlivec nebo s rodinou. Proto bychom rádi i výhledově do dalších let udrželi ceny přibližně stejné, jako jsme stanovili nyní. Současně se budeme snažit držet ceny doprovodných služeb na minimální úrovni (jídlo, pití…).

Jaké typy závodu BETON RACE můžete absolvovat

Basic
nejjednodušší ze všech našich závodů, závod zaměřený na zábavu, který si užijí jak zdatní sportovci, tak jej dokážou zvládnout i ti, kteří se chtějí s překážkovými závody teprve seznámit
délka trasy je 6 km+, 25+ překážek
Error třetí stupeň závodu, u kterého si celou trasu budete říkat, že byla chyba se přihlásit, ale o to budete šťastnější, když se vám podaří ho dokončit
délka trasy je 19 km+ a překážky ani nespočítáte
Terror speciální typy závodů, např. na sněhu, v bahně… s maximem extrémně náročných překážek a velkým zatížením
Original druhý stupeň našeho závodu, je to opravdu terénní závod, který se vám dostane nejen pod kůži a do srdce, ale také do vlasů, zubů, uší, spoďárů…
délka trasy je 12 km+, 30+ překážek
Night noční verze závodu Basic

Nezapomínáme ani na děti. Pro ně máme připraveny závody ve 3 kategoriích:

Co nabízíme závodníkům

Jedinečný zážitek v ceně závodu, který je k nezaplacení :-)

Nevšední kus železa na krk ZDARMA :-)
Funkční hadřík s krátkým nebo dlouhým rukávem ZDARMA :-)
Úschova vašich ratolestí do dobrých rukou animátorů, zatímco vy budete sténat na trati ZDARMA :-)
Úschova vašich kabelek a ranečků ZDARMA :-)
Ustájení vašeho plechového mazlíčka ZDARMA :-)
Kvalitní čipová kontrola ZDARMA :-)
Nejlepší možná dostupnost k závodu ZDARMA :-)
Možnost získat multifunkční kuklu ZDARMA :-)
Netradiční cejch na kůži ZDARMA :-)
Fotky ze závodu ke stažení ZDARMA :-)
A vždy něco navíc NA BETON :-)

Co k tomu

Chtěli bychom být ve výsledku bezkonkurenčně nejlevnější závod v poměru k vzdálenosti, překážkám a nabízeným službám.

Poskytujeme 10% slevu pro členy IZS, AČR a dobrovolné dárce krve (s minimem 20 odběrů).

Nabízíme možnost hlídání dětí od 4 do 10 let během závodů v naší BETON školce (povinná přihláška při registraci přes email registrace@betonrace.cz, kapacita je omezená).

Zaručujeme vám rovnoměrné rozdělení překážek po celé délce trati. Po doběhnutí do cíle obdržíte minimálně medaili, funkční tričko a vždycky něco navíc. Pro vítěze jednotlivých kategorií bude přichystána jedinečná trofej a zase něco navíc.

Nemáte nápad na dárek nebo chcete někoho nenápadně dostat na náš závod? Pořiďte mu dárkový poukaz, který vám vyrobíme na míru.

Nemusíte mít obavy z náročnosti trati – u závodu Basic si můžete v poslední vlně zkusit zaběhnout závod bez trestů na překážkách. Stejně tak máte možnost běžet trať pro dospělé v jedné vlně i s dětmi od 10-ti let.

Jako optimální místo pořádání našich prvních závodů jsme zvolili Zábřeh. Nejen, že je nádherným městem s krásným okolím, ale je oprávněně nazýván dopravním uzlem. Takže se k nám dostanete pohodlně jak vozem, tak i vlakem (z Prahy pod 2hod a ještě si v klidu vychutnáte kávičku a zákusek).

Centrum a zázemí BETON RACE Basic Zábřeh 2019 jsme pro vás umístili cca 5 minut chůze od centrálního parkoviště, ale i od vlakového nádraží. Pro BETON RACE Original Zábřeh 2019 máte centrální parkoviště přímo v místě závodu. Dorazíte-li vlakem a nebude se vám chtít během 50-ti minut projít krásy našeho města, můžete za 50,- Kč využít služeb domluvených taxi, které vás dovezou až k závodišti.

Budeme rádi, pokud u nás v Zábřehu strávíte svůj volný čas a pojmete cestu na závod i jako víkendovou dovolenou s kamarády nebo rodinou.

Naše plány do budoucna

Hned na 1. ročník na rok 2019 jsme si pro vás připravili dva závody ve dvou stupních obtížnosti.

BETON RACE Basic Zábřeh povede nejen historickým centrem města, ale i jeho krásným okolím. Na 6 km+ dlouhé trase máme připraveno minimálně 25 překážek. Ale pozor – BETON RACE má vždy něco navíc.

BETON RACE Original Zábřeh bude čistě terénní. Přes jeho délku 12km + a více než 30 překážek, na kterých vás budeme celou trasu ničit, se nemusíte obávat, že byste závod nedokončili. To nejtěžší vás bude čekat až 50 m od cíle :-). Ale to už dáte na BETON.

Pro rok 2020 pro vás chceme uspořádat nejen BR Basic a BR Original, ale také BR Night, BR Error a opravdu těžký závod BR Terror.

Pro rok 2021, pokud nás v prvních ročnících podpoříte, plánujeme udělat znovu celou sérii BR závodů a klidně v místech, které nám navrhnete vy. Třeba se poběží i kolem vašeho domu :-).

Pro rok 2022? Každoročně zamýšlíme pořádat celou sérii obtížnosti závodů, ale rádi bychom něco víc… Nechte se překvapit.


JSI TVRDŠÍ, NEŽ SI MYSLÍŠ!