Proč právě BETON RACE

Nechtěli jsme se odkazovat na minulost, epické činy nebo hrdinné bojovníky. Celý závod děláme nově a jinak a rokem 2022 začínáme již čtvrtou úspěšnou sezónu.

Beton je extrémně tvrdý a odolný, stejně jako musíte být vy. Když je něco na 100%, tak je to na BETON. Z BETONU jsou jedny z největších, nejpevnějších a nejúžasnějších věcí: největší mosty, nejpevnější přehrady, nejvyšší mrakodrapy… A všechny tyto věci jsou překrásné ve své monumentálnosti. Stejně jako bychom chtěli být pro vás my.

Jo a taky obrovská dřina při získávání surovin na BETON: kámen, písek, cement. Myslíte, že ještě chybí voda? Ne, té bude dost u nás ve všech obtížnostech závodů.

 asic
 rror
 error
 riginal
 ight

Proč vznikl BETON RACE

Protože jsme několik let aktivními závodníky v OCR (obstacle course racing) a podíleli jsme se i na chodu, přípravách a pomoci největšího OCR závodu nejen v ČR, měli jsme možnost vidět tyto závody z více úhlů. Přestože i přes nespornou námahu uspořádat takové závody a jejich finanční náročnost (a to víme na BETON), jsme chtěli dokázat, že to jde za jiné ceny a se vším servisem.

Chceme, aby pro vás byl závod náročný, ale zároveň i cenově dostupný. A to ať přijedete jako jednotlivec nebo s rodinou. Proto bychom rádi i výhledově do dalších let udrželi ceny přibližně stejné, jako jsme stanovili na začátku. Současně se budeme snažit držet ceny doprovodných služeb na minimální úrovni (jídlo, pití…).

Jaké typy závodu BETON RACE můžete absolvovat

Basic nejjednodušší ze všech našich závodů, závod zaměřený na zábavu, který si užijí jak zdatní sportovci, tak jej dokážou zvládnout i ti, kteří se chtějí s překážkovými závody teprve seznámit
délka trasy je 6 km+, 25+ překážek
Basic hard – délka trasy zůstává stejná, ale zvedá se obtížnost jednotlivých překážek, kterých může být i více.
Error třetí stupeň závodu, u kterého si celou trasu budete říkat, že byla chyba se přihlásit, ale o to budete šťastnější, když se vám podaří ho dokončit
délka trasy je 19 km+ a 35+ překážek
Terror speciální typ závodu navržen profesionály ozbrojených složek tak, aby se závodníci dostali na psychické a fyzické dno. Přestože trasa je 4 km+, jedná se o nejnáročnější závod celé série
délka trasy je 4 km+
Original druhý stupeň našeho závodu, je to opravdu terénní závod, který se vám dostane nejen pod kůži a do srdce, ale také do vlasů, zubů, uší, spoďárů…
délka trasy je 12 km+, 30+ překážek
Night noční verze závodu v obtížnosti Basic. Díky tmě závod dostává nový rozměr a umocňuje zážitek.

Nezapomínáme ani na děti. Pro ně máme připraveny závody BETON RACE junior ve 3 věkových kategoriích.

Co nabízíme závodníkům

Jedinečný zážitek v ceně závodu, který je k nezaplacení :-)

Nevšední kus železa na krk ZDARMA :-)
Úschova vašich kabelek a ranečků ZDARMA :-)
Ustájení vašeho plechového mazlíčka ZDARMA :-)
Kvalitní čipová kontrola ZDARMA :-)
Organizační a zdravotnická služba ZDARMA :-)
Nejlepší možná dostupnost k závodu ZDARMA :-)
Možnost získat MULTIMEDAILI ZDARMA :-)
Netradiční cejch na kůži ZDARMA :-)
Foto a video ze závodu ke stažení ZDARMA :-)
Funkční triko u všech typů závodů téměř ZDARMA :-)
A vždy něco navíc NA BETON :-)

Co k tomu

Chtěli bychom být ve výsledku bezkonkurenčně nejlevnější závod v poměru ke vzdálenosti, překážkám a nabízeným službám

Poskytujeme 10% slevu pro členy IZS, AČR a dobrovolné dárce krve (s minimem 20 odběrů).

Zaručujeme vám rovnoměrné rozdělení překážek po celé délce trati. Po doběhnutí do cíle obdržíte kovovou medaili a vždy něco navíc. Pro vítěze jednotlivých kategorií bude přichystána jedinečná trofej, startovné na závod a zase něco navíc. Ostatní vyhlašovaní rozhodně nepřijdou zkrátka.

Nemáte nápad na dárek nebo chcete někoho nenápadně dostat na náš závod? Pořiďte mu dárkový poukaz, který vám vyrobíme na míru.

Pro pořádání našich prvních závodů jsme zvolili jako optimální místo město Zábřeh. Nejen, že je nádherným městem s krásným okolím, ale je oprávněně nazýván dopravním uzlem. Takže se k nám dostanete pohodlně jak vozem, tak i vlakem (z Prahy pod 2hod a ještě si v klidu vychutnáte kávičku a zákusek).

Protože se přímo v okolí Zábřeha nachází řeka, několik potoků, dvě přehrady, rybníky, překrásné lesy, rozličný terén od bažin přes kamenité vrchy až po Lupěnské hory, jsme schopni vytvářet stále nové a nové trasy.

Budeme rádi, pokud u nás v Zábřehu strávíte svůj volný čas a pojmete cestu na závod i jako víkendovou dovolenou s kamarády nebo rodinou.

Zábřeh zůstane naší srdcovkou, ale od sezóny 2022 vám vyjíždíme naproti na nově objevené lokality.

Naše plány do budoucna

I nadále budeme v každé sezóně pořádat všechny obtížnosti našich závodů, při jejichž zvládnutí můžete získat multimedaili. Druhým rokem pořádáme kroužek pro děti – Příprava na OCR závody. S nově dokončovaným zázemím BR bychom chtěli (nejen v naší tělocvičně) pořádat pravidelné tréninky i pro dospělé nadšence.


JSI TVRDŠÍ, NEŽ SI MYSLÍŠ!