Aktuality:


6.12.2021

Zážitek je ten nejlepší dárek. Pište na info@betonrace.cz o dárkový poukaz na sezónu 2022 a udělejte svým blízkým radost nejen pod stromeček.

21. - 22. května BASIC a TERROR - OLOMOUC

11. června ORIGINAL a NIGHT - LANŠKROUN

10. - 11. září ERROR a BASIC - ZÁBŘEH (Nemile)

Nyní za nejnižší cenu 690,- Kč Basic, Night a Terror; 890,- Original a 990,- Error s možností přikoupit tričko za 290,- Kč.29.9.2021

2. a 3. října 2021 - ORIGINAL a TERROR. Tady pár informací, jak se k nám dostanete.

Zázemí závodu bude na louce vedle stavby - nově vznikajícího zázemí našich závodů (po ul. 28. října od Husitského kostela dozadu až za Loděnici), obec Zábřeh, PSČ 789 01 (okr. Šumperk), 49.8741439N, 16.8689225E

Přijedete-li vlakem do stanice Zábřeh, máte pěší chůzí zázemí závodu do 15 min (oranžová trasa). Pokud budete přijíždět autem, vyznačenou cestou dojedete až k parkovišti, které je hned vedle zázemí závodu (červená trasa). Dávejte pozor a jezděte prosím ohleduplně – cesta je úzká a OBOUSMĚRNÁ! Pěšky od centra města se dáte po ulici 28. října od Husitského kostela dozadu až za loděnici směr Lupěné (oranžová trasa). Celé zázemí závodu (festivalka moderátor, registrace, úschovna, obchod, toalety, občerstvení, stánek záchranářů, start a cíl…) je na louce vedle stavby - nově vznikajícího zázemí našich závodů.

Důležité info pro závodníky: Trať může vést i přímo terénem, proto se ne vždy budete držet na vyšlapaných cestách. Je potřeba nenechat se automaticky vést a také nesledovat záda závodníka před vámi, ale značení trati! Z každého fáborku je vždy vidět na další, takže pokud delší dobu nevidíte fáborek, je nutné se vrátit a najít cestu!14.9.2021

INFORMACE K TERRORU

Základem závodu TERROR bylo poskytnout závodníkům jen velmi strohé informace. Z důvodu množících se dotazů jsme se rozhodli vám nastínit alespoň základní kostru závodu.

TERROR – Nejedná se o typický OCR závod. I přes jeho poměrně krátkou vzdálenost se jedná o nejnáročnější závod celé série. Je navržen profesionály ozbrojených složek tak, aby se závodníci dostali na své psychické a fyzické dno během co nejkratší doby. Náročnost překonání trati bude svižně narůstat. Na trati je závodník pouze sám za sebe a musí sám překonat všechny nástrahy tak, aby mohl pokračovat dál.

Závod je na 3 kola, každé o délce cca 1,5 km. Nejde o čas (proto není měřený), ale o dokončení. Nejsou vyhlašováni vítězové – vítězem je každý, kdo dorazí do cíle.

PŘEKÁŽKY: Na trase jsou rozmístěny překážky, které nejsou obtížné na překonání (především různé stěny, přeskoč, přelez, balanc…). Jsou však rozmístěny ve velmi náročném terénu. V každém kole se bude zvyšovat obtížnost překonání trati.

Rozdíl oproti jiným BETON RACE závodům (vyjma našich profi vln) je v tom, že si závodníci nemohou navzájem pomáhat. Mohou však přijmout na trase pomoc zvenčí v podobě občerstvení (od kamaráda u trati…) nebo od zdravotníků.

PRŮBĚH: Závodník dostává pásku při registraci pro vstup do prvního kola. To je poměrně jednoduché a po jeho zdolání vbíhá do cíle. Zde obdrží pásku pro druhé kolo a již se zátěží běží do druhého kola. Po druhém kole obdrží třetí pásku a také sparing partnera 😊, o kterého se bude muset ve třetím kole starat a společně dorazit do cíle. Také v tomto kole bude ještě zvednuta obtížnost.

Pokud závodník ztratí někde ve druhém kole pásku, je brán, že kolo neabsolvoval a vbíhá opět do druhého kola. Pokud závodník ztratí pásku z třetího kola, je brán, že jej neběžel a v cíli obdrží novou a znovu vbíhá do třetího kola. Ztráta pásky z prvního či druhého kola se ve třetím kole již neřeší.

Závodník má neomezené množství pokusů na překonání všech překážek. Každou musí zdolat svépomocí. Není možné dělat trest za nepřekonání překážky.

SMYSL ZÁVODU: V prvním lehkém kole seznámit závodníky s tratí a překážkami. Během druhého a třetího kola dostat závodníky mimo kontrolní zónu, tak aby si sáhli především na psychické, ale i fyzické dno. Tím po dokončení závodu zvýšit psychickou odolnost závodníka, což má napomoci budoucímu zvládnutí všech stresových situací v běžném životě

Doporučení: vezměte si dlouhý rukáv a delší kalhoty, určitě rukavice (velice dobře se osvědčily pracovní rukavice zespodu pogumované), případně chrániče kolen (loktů). Protože se jedná o závod částečně koncipovaný do vojenského přežití, jakákoli karabina nebo pevnější provázek o délce cca 5m by se vám občas mohl na trati hodit.

Těšíme se na vás.31.8.2021

Sobota 4. září se rychle blíží. Věříme, že jste četli propozice závodu, ale opakování je matka moudrosti 😊 Takže tady pár informací, jak se k nám dostanete.

Zázemí závodu bude na louce vedle stavby - nově vznikajícího zázemí našich závodů (po ul. 28. října od Husitského kostela dozadu až za Loděnici), obec Zábřeh, PSČ 789 01 (okr. Šumperk), 49.8741439N, 16.8689225E

Přijedete-li vlakem do stanice Zábřeh, máte pěší chůzí zázemí závodu do 15 min (oranžová trasa). Pokud budete přijíždět autem, vyznačenou cestou dojedete až k parkovišti, které je hned vedle zázemí závodu (červená trasa). Dávejte pozor a jezděte prosím ohleduplně – cesta je úzká a obousměrná! Pěšky od centra města se dáte po ulici 28. října od Husitského kostela dozadu až za loděnici směr Lupěné (oranžová trasa). Celé zázemí závodu (festivalka moderátor, registrace, úschovna, obchod, toalety, občerstvení, stánek záchranářů, start a cíl…) je na louce vedle stavby - nově vznikajícího zázemí našich závodů.

Důležité info pro závodníky: Trať může vést i přímo terénem, proto se ne vždy budete držet na vyšlapaných cestách. Je potřeba nenechat se automaticky vést a také nesledovat záda závodníka před vámi, ale značení trati! Z každého fáborku je vždy vidět na další, takže pokud delší dobu nevidíte fáborek, je nutné se vrátit a najít cestu!

A ti, co si jdou užít noční závod, tak ČELOVKU s sebou!26.8.2021

4. září 2021 - BASIC, HARD, NIGHT

Nebojte se slova extrémní. Zveme vás příští víkend do Zábřeha na naše závody, které si můžete užít aktivně jako závodníci nebo v roli dobrovolníků. A pro děti bude připraven BETON RACE JUNIOR.

>>> Zde <<<23.8.2021

Informace k závodu TERROR

>>> Zde <<<21.7.2021

Po mnoha vašich dotazech a našich úvahách jsme se rozhodli přece jen vyhovět a přidat ještě jeden letošní BASIC. Ti, co měli strach zkusit BASIC HARD, mohou se na stejný den 4. září registrovat na klasický jednoduchý BASIC. Samozřejmě večer si můžete vychutnat noční variantu NIGHT (jiná trasa). A opravdoví nadšenci stihnou v jeden den všechny tři 💪

Každý z vás, kdo se zaregistruje alespoň na dva závody, získá navíc originální čelenku BETON RACE!

Do 25. července navíc registrace s tričkem v ceně!

Těšíme se na vás.20.6.2021

Nejlehčí variantu našich závodů BASIC trochu ztížily extrémní nedělní teploty, které jsme vám kompenzovali ledovou vodou 😊 Pro nás bylo nejlepší odměnou vaše nadšení v cíli. Všem gratulujeme, protože s tratí jste se perfektně poprali a nejrychlejší z vás byli:

MUŽI PROFI VLNA BASIC
1. místo Michal Pospíšil
2. místo Vít Šnopl
3. místo Marek Pavlovec

MUŽI BASIC
1. místo Jiří Ondrášek
2. místo Daniel Vařecha
3. místo Roman Procházka

ŽENY BASIC
1. místo Petra Zemčíková
2. místo Dagmar Přikrylová
3. místo Iva Sobotková

JUNIOR (11-14,99 let)
1. místo Jakub Langer
2. místo Sebastian Šana
3. místo Marie Paraska

Výsledková listina NE 20.6.19.6.2021

Zázemí na přehradě Nemilka nám umožnilo vytvořit rozmanitou trasu obou závodů. I díky tomu jsme vás mohli dostatečně chladit v extrémních teplotách, které o víkendu panovaly. Všem, co dorazili do cíle sobotního opravdu velmi náročného závodu ERROR (dorazili všichni 💪👍) , moc gratulujeme. Se všemi nástrahami se nejlépe poprali:

ŽENY ERROR
1. místo Šárka Kolářová
2. místo Lucie Paraska
3. místo Petra Zemčíková

MUŽI ERROR
1. místo Karel Vepřek
2. místo Michal Hel
3. místo Václav Šimek

JUNIOR 11-14,99 let
1. místo Jakub Vepřek
2. místo Anděla Vrátníková
3. místo Jakub Fišnar

Výsledková listina SO 19.6.14.6.2021

Již brzy se uvidíme na startu závodu BR ERROR, BASIC a JUNIOR. Zázemí závodu máme na přehradě NEMILKA - obec Nemile (u Zábřeha), PSČ 789 01 (okr. Šumperk) 49.8748606N, 16.8326422E
V obci Nemile jsou pro vás připravena dvě parkoviště – kapacita je omezená, parkujte prosím ohleduplně, případně se na jízdu spojte. Parkoviště 1 je na louce cca 200m od zázemí závodu, parkoviště 2 je u obecního úřadu Nemile cca 400 m od zázemí závodu – viz. mapa. Lze přijet i vlakem do stanice Lupěné, která je cca 400 m od zázemí závodu. Nebo pěšky, na kole... :-)
Veškeré zázemí závodu (moderátor, registrace, úschovna, obchod, toalety, občerstvení, stánek záchranářů a Českého červeného kříže, start a cíl…) je přímo na nebo pod hrází přehrady Nemilka.
Těšíme se!1.6.2021

SUPER – závody 19. a 20. června 2021 budou téměř jako před covidem - nyní máme potvrzena KONKRÉTNÍ PRAVIDLA, za kterých mohou proběhnout! Do konce týdne tedy rozešleme všem závodníkům i propozice závodu.
Závodníci ve startovním koridoru ani během celého závodu nemusí mít roušku nebo respirátor (ty musí být u registrací, úschovny, gastra…). Diváci při sledování závodu nemusí mít roušky, pokud budou dodržovat rozestupy. Na trati je povolena občerstvovačka. V zázemí závodu bude všude přístupná desinfekce.
Každý závodník včetně dětí musí při vyzvednutí registrační obálky odevzdat potvrzení případně ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o tom, že prodělal nejméně před 7 dny PCR test nebo před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem, případně byl očkován nebo nejdéle před 180 dny prodělal onemocnění COVID (v případě dětí podepisuje toto čestné prohlášení zákonný zástupce). Kdo nebude mít vlastní formulář, může podepsat náš přímo na místě.
Těšíme se na vás, užijeme si závody, online registrace běží do 11. června.10.3.2021

Když jsme v listopadu 2020 řešili termíny závodů na sezónu 2021, nikdo z nás nemohl tušit, že situace v ČR bude taková, jaká je. Všechno máme připravené a zajištěné… Mrzí nás to, ale závody BASIC a ORIGINAL plánované na 3. a 4. dubna 2021 nebude možné uspořádat.
Nechceme závody měnit na virtuální a proto jsme po dlouhém zvažování přesunuli ORIGINAL na 2. října 2021, čímž máte stále šanci pokusit se získat multimedaili.
Závod BASIC pořádáme v sezóně 2021 vícekrát, proto budou zaplacené registrace přesunuty na červnový termín.
Se všemi závodníky, včetně dětí, řešíme registrace individuálně.
Hodně sil, pevné zdraví všem a věříme, že se uvidíme v červnu.1.12.2020

Sezóna 2020 se nám povedla

Nyní již pilně plánujeme rok 2021. A kdo do toho chce jít s námi, může udělat radost sobě, ale i blízkým a dětem. Připravili jsme pro Vás vouchery (ve vánoční i nevánoční variantě v různých hodnotách), které můžete uplatnit po celou sezónu 2021 na kterýkoli náš závod. Dorazit můžete vybaveni některým kouskem v našem designu - čepice, čelenky, tunely, kšiltovky dětské i pro dospěláky, mikiny, kraťasy, sukně, tepláky...
Pište na info@betonrace.cz14.9.2020

KROUŽEK BR JUNIOR

Zveme vás na zahajovací trénink – přípravu nejen na OCR závody
- pro děti od 6 do 14 let včetně.
- první sraz v úterý 6. října 2020 v 16:00 hod u Loděnice Zábřeh
- tréninky budou probíhat v úterý 1x za 14 dní do konce června
- dle zájmu budou rozděleny pro menší a větší děti
- zápisné 350,- Kč/pololetí
- předběžné přihlášky prosím zasílejte na info@betonrace.cz (jméno dítěte, ročník narození)
- veškeré informace a dotazy zodpovíme na prvním srazu18.8.2020

Děkujeme všem závodníkům za účast a gratulujeme ke skvělým výkonům všem, kteří dorazili do cíle!

Výsledky včetně juniorských kategorií najdete zde:

ERROR 15. srpna 2020

BASIC 16. srpna 20209.8.20209.8.20209.8.2020

Hlavní dění BR Error, Basic a dětských závodů 15. a 16. srpna 2020 bude na přilehlém prostranství vedle sokolovny Skalička, ulice Humenec, Zábřeh, 49.8717539N, 16.8797769E. Z vlakového nádraží se k nám dostanete za cca 10 minut rychlé chůze a pro ty, kdo přijedou autem, je připraveno prostorné parkoviště hned na vedlejší louce.

Veškeré zázemí závodu (registrace, úschovna, občerstvení, stánek Českého červeného kříže, odpočinková zóna, moderátor, šatny, toalety, sprcha…) je v budově nebo na přilehlém prostranství sokolovny. Vedle budovy je situován start i cíl všech závodů.

Na závodě BETON RACE bude také zajištěno základní občerstvení za lidové ceny (klobásy, polévka, párek v rohlíku, palačinky, káva, čaj, limo, pivo Huhňák 11, točené Huhňák nealko…).

Těšíme se na vás!26.7.2020

BETON RACE je o zábavě a adrenalinu. Proto jsme si na srpnové závody připravili pro jednoho vylosovaného šťastlivce (závodníka, který dorazí do cíle, i kdyby byl úplně poslední) adrenalinový zážitek v podobě zapůjčení vozu Porsche Boxster S - dvě hodiny zábavy včetně plné nádrže!

A bez koho nelze závody uspořádat? Bez dobrovolníků! Na stejný zážitek se může těšit i jeden z vás. Čím víc dní budete na srpnových závodech pomáhat, tím znásobujete svoji šanci na výhru. A navíc - užijete si fajn den a krom jiného získáte startovné.23.7.2020

Nemusíš být nejrychlejší, stačí dorazit do cíle! Na jednoho z vás čeká pod kapotou Porsche Boxster S 260 koní!

U videa volume doprava a pak hned na registrace :-)21.6.2020

V srpnu se znovu setkáte s překážkou KŘEČEK - má tři varianty obtížností a buben musíte vždy otočit o 360°. V nejtěžší variatně závodu využijete madla, boční otvory i řetízky na druhé straně. Křečkovi nedělá problém točit bubnem - co vám?18.6.2020

Cože? 250 m dlouhá vodní překážka? Právě jsme ji začali tvořit.

Vedle pozemku BETON RACE byl ukryt potok, o kterém téměř nikdo nevěděl a který jsme od firmy Hedva, a.s. získali do výhradního užívání. Byl celý zarostlý, zanesený bahnem a neskutečným množstvím odpadků. Díky kamarádům se nám tento týden podařilo zpřístupnit koryto potoka tak, aby mohlo začít bagrování a přípravné práce pro zázemí několika po sobě jdoucích vodních překážek. Tohle bude fakt mazec 💪💪

A protože se nám povedlo najít i zasypané česlo, můžeme regulovat výšku vody v korytě 😉

Práce a dřina ještě nekončí, ale ten pocit, když vyčistíte kus krásné přírody a vidíte, jak znovu začne téct voda, za to stojí.18.6.2020

Registrace běží naplno a my nezahálíme. Využili jsme aktuálně sníženou hladinu na přehradě a připravili kotvící prvky pro závod Error 15. srpna 2020. Kdo z vás si troufne vylézt přepad přehrady a její výpust?4.4.2020

ZABAVTE SEBE I DĚTI BĚHEM KARANTÉNY VELKOU SOUTĚŽÍ

Co můžete získat?

1. místo: 3x startovné na jakýkoli závod v sezoně 2020 nebo 2021

2. místo: 2x startovné na jakýkoli závod v sezoně 2020 nebo 2021

3. místo: 1x startovné na jakýkoli závod v sezoně 2020 nebo 2021

V dětské verzi soutěže startovné na jakýkoli dětský závod v sezoně 2020 nebo 2021

 

Pravidla jsou jednoduchá – vymyslete a nakreslete jednoduchý nákres překážky (klidně jen tužkou od ruky) s krátkým popiskem, jak má překážka fungovat. Může být dřevěná nebo kovová (svařená), měla by být mobilní (rozebíratelná), může obsahovat lana, chyty, piny, kruhy, síť… Jde o nápad a o to, co byste rádi při našem závodě vyzkoušeli. Stejně tak nechte nakreslit vaše děti, co by chtěly.

Někdy zdánlivá maličkost může ve výsledku skvěle fungovat a navíc děti se na vše koukají jinýma očima.

Vaše nápady a výtvory včetně vašeho jména posílejte na info@betonrace.cz do 20.4.20. My poté vybereme 5 nejzajímavějších návrhů, u kterých Vy hlasováním rozhodnete o vítězích. Překážky, které se rozhodneme zrealizovat, mohou jejich autoři pojmenovat.

Přejeme všem zdraví, pevné nervy v této nelehké době a těšíme se na vaše návrhy.30.3.2020

VYJÁDŘENÍ SE KE ZBÝVAJÍCÍM BR ZÁVODŮM SEZONY 2020

Zdravíme všechny OCR nadšence a hlavně příznivce BETON RACE.

Celý náš tým strávil spoustu času nad přípravou konceptu celé série sezóny 2020, kterou ti nejodvážnější z vás mohli zakončit multimedailí. O to horší bylo učinit rozhodnutí, jak vyřešit situaci, která nás všechny nejen v OCR aktuálně provází. Protože s pravděpodobností téměř 100 % nebude možné závody 8. května ERROR a 9. května BASIC včetně dětských závodů uskutečnit, rozhodli jsme se je přesunout na termín našich dalších závodů 15. a 16. srpna místo ORIGINAL a TERROR.

Protože všichni přesouvají termíny na září, říjen (a každý víkend budou snad 3 OCR závody), rozhodli jsme se pro tuto chvíli závody Original a Terror pro sezonu 2020 prozatím zrušit. Zaplacené startovné přesouváme na sezónu 2021.

V nejbližší době změníme registrační formuláře na webu, prodloužíme registraci na BASIC a ERROR s tričkem a ponecháme delší období registrací za nižší cenu.

Všem registrovaným závodníkům postupně zašleme informační email. Ozveme se také doposud přihlášeným dobrovolníkům a spustíme nové dobrovolnické registrace.

Věříme, že toto naše rozhodnutí pochopíte, není dáno jen z důvodu nařízení vlády, ale především zdraví nás všech. Ale abychom trochu odlehčili tuto smutnou zprávu, tak pro vás připravujeme jednu opravdovou bombu, kterou oznámíme v nejbližších dnech.

S přáním pevného zdraví váš BR26.1.2020

Hlavní dění BR Basic, Night a dětských závodů 1. února 2020 bude na kopci Humenec vedle sokolovny Skalička, ulice Humenec, Zábřeh, 49.8717539N, 16.8797769E.
Z vlakového nádraží se k nám dostanete za cca 10 minut rychlé chůze a pro ty, kdo přijedou autem, je připraveno prostorné parkoviště hned na louce vedle festival area.

Veškeré zázemí závodu (registrace, úschovna, občerstvení, stánek Českého červeného kříže, odpočinková zóna, šatny, toalety, sprcha…) je v budově Sokolovny. Na louce vedle budovy je situován start i cíl všech závodů a z vrchu na vás bude dohlížet moderátor akce.
Na závodě BETON RACE bude také zajištěno základní občerstvení za lidové ceny (guláš, párek v rohlíku, palačinky, káva, čaj, svařák, limo, pivo Huhňák 11, točené Huhňák nealko…).
Těšíme se na vás!26.1.202015.1.2020

Na děti už jsme taky připraveni 🏅
Ještě máte trochu času registrovat své ratolesti na dětský závod 1. února. Již od 150, - Kč! Zázemí závodu máme tentokrát v budově, takže se nemusíte zimy bát ❄️.12.1.2020

Pro start při závodu NIGHT je požadována povinná výbava – ČELOVKA! Bez ní nebudete vpuštěni do startovního koridoru.30.12.2019

pf 202023.12.2019

Překrásné Vánoce všem!20.12.2019

Vezměte na závod i svoje ratolesti a během 5-ti dětských závodů v sezóně 2020 mohou sesbírat celou kolekci funkčních triček ve stejných barvách jako dospěláci.20.12.2019

"Jsi tvrdší, než si myslíš!" - překážka z kategorie těch těžších. Při zimním závodě se s ní nesetkáte, přesto vám ji z nějakého důvodu :-) ve festivalce postavíme.20.12.2019

Dětské medaile pro závody v únoru, květnu a srpnu jsme poslali do výroby.26.11.2019

ERROR - 8. května 2020, 19km+, překážek nepočítaně!

Dostali povolení na jednu z nich - přepadem vodní nádrže se holt běžně "neběží" :-) Samozřejmě nahoru.25.11.201925.11.2019

Tak tady máte tu sedmou

MULTIMEDAILE je kus - 254 g čisté nerezi, 13,5 x 15,5 cm.

Kdo se zúčastní všech 5-ti obtížností závodu, automaticky ji získá! Jdeš do toho?


-----------------------
18.11.2019

K Vánocům, narozeninám nebo jen tak - darujte skvělý zážitek. Napište si o náš dárkový poukaz na registrace@betonrace.cz18.11.2019

Sezóna 2020: 5 obtížností, 6 závodů, 7 medailí! Nechybí tu něco?14.11.2019

Tričko, medaile a super zážitek již od 801,- Kč! A to vše klidně 2x úplně jinak a na jiné trati - 1. února 2020 Basic a Night. A to je na BETON jedině u nás. Kterou variantu zvolíš?14.11.2019

Sezóna 2020 - 5 obtížností, 6 různých závodů, 6 barevných triček, 6 odlišných potisků. Kdo si přijde pro všechny?14.11.2019

Venku je ještě krásně. Připravujete se už na zimu? My ano! A to není vše, co chystáme na 1. února 2020!10.10.2019

Zapište si za uši nebo do kalendáře! Na rok 2020 jsme pro vás připravili celou sérii závodů BETON RACE v 5-ti obtížnostech. Vyplatí se sesbírat celou kolekci... 😉 Více informací již brzy.30.8.201920.5.2019

Každý, kdo letos absolvuje BR Basic i BR Original, získá multifunkční šátek BETON RACE20.5.2019

Mapa BR Basic13.5.201912.5.201925.4.201921.4.2019

Veselé Velikonoce!10.3.201920.1.2019

Levněji se Basic koupit nedá! Poslední šance do 31. ledna. Cena včetně medaile a trička.7.1.2019

Na FB probíhá do 13. ledna 2019 soutěž o registraci na BETON RACE Basic. Tak zkuste štěstí!1.1.20196.12.2018

Poskytujeme 10% slevu pro členy IZS, AČR a dobrovolné dárce krve (min. 20 odběrů).28.11.2018

Nevíte, co pořídit pod stromeček?

Nemáte nápad na originální dárek k narozeninám? Napište si o náš dárkový poukaz na registrace@betonrace.cz24.11.2018

Dne 24.11.2018 byla spuštěna registrace na závody.18.11.2018

Věříme, že se NA BETON uvidíme!

25. května 2019 – BETON RACE Basic, Zábřeh

14. září 2019 – BETON RACE Original, Zábřeh - Račice

Registrace pro oba chystané závody bude spuštěna během pár dní.


JSI TVRDŠÍ, NEŽ SI MYSLÍŠ!